HABER

Kahve Deryası hedefi büyüttü

İzmir’in önde gelen kahve zincirlerinden Kahve Deryası, Türkiye genelinde 25 şubesi olan Denizli firması Kahve Sokağı’nı satın alarak sektörde hedef büyüttü.

Türkiye genelinde 100, yurtdışında da Hollanda, Bakü, Riyad ve Girne olmak üzere; toplam 104 şubesiyle kafe sektörüne yön veren Kahve Deryası, şube sayısını artırmak için çalışmalara başladı.

Kahve Deryası Yönetim Kurulu Başkanı Murat İşlek, sektörde edindikleri tecrübe, marka bilinirliği ve güçlü franchise altyapısıyla Türkiye’deki kahve kültürünü yaygınlaştırmayı hedeflediklerini söyledi.

Türk ve dünya kahvelerinden oluşan seçkin alternatifleri müşterilerine sunduklarını belirten İşlek, “Kahve Sokağı’nın Yönetim Kuruluna Osman Budak ve Emre İşlek’in de dahil olmasıyla Türk kültüründe kendine önemli bir yer bulan, tadına doyulmaz sohbetlerin simgesi olan kahveyi, deneyimli kadromuzla misafirlerimize sunuyoruz.

Kazançlı bir iş fırsatı arayan yatırımcılarla da yeni şubeler için görüşmelerimiz devam ediyor. Farklı bölgelerde açacağımız şubelerle sektörde emin ve istikrarlı adımlarla büyümeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

 

İlgilinizi Çekebilir!  Soğuk demlemenin kafein etkisi
Konular

Kahvve.com

Kahve zevkini keşfedenlere, tadını bilenlere dünyadan ve Türkiye'den kahve manzaraları...

Benzer Yazılar

error: © 2019 Kahvve.com