REKLAM

Kahvve.com dünyada ve Türkiye’de hızla gelişen kahve kültürünü mercek altına alıyor

Kahve hakkında haber, inceleme, röportaj ve fotoğrafların ağırlıklı olarak işlendiği kahvve.com’un tek gündem maddesi var: Kahvve!

İçeriği özel olarak hazırlanan kahvve.com’un hedef kitlesi sosyal medyayı aktif kullanan, içerikleri mobil olarak da tüketen ve paylaşmayı seven kahve severlerdir.

Kahvve.com sayfalarını kimler ziyaret ediyor?

REKLAM 2

Sitemizi hergün düzenli olarak ziyaret edenler şöyle sıralanabilir:

  • Kahve Tutkunları
  • Baristalar
  • Kahve Uzmanları
  • Kafe Sahipleri
  • Pazarlama Şirketleri
Kahve pazarı büyüyor, kahveye ilgi artıyor

Kaliteli kahve pazarı her geçen gün büyüyor. Bu durum kahve konusunda yayınlanan rapor ve içeriklerin de artması anlamına geliyor. Kuruluşumuzdan bu yana hazırladığımız özel içeriklere ilgi artarak devam ediyor. Gündemi kahve olan Türkiye’nin online kahve portalı kahvve.com piyasadaki gelişmeleri, yenilikleri ve etkinlikleri anında okurlarına duyurmayı hedefliyor.

REKLAM 3

Kahve kullanımının yaygın olduğu ülkelerde kişi başına kahve tüketimi sürekli artıyor. Bu oran ABD’de yüzde 34’lere vardı. 2020’de İngiltere’deki kaliteli kahve satan kafelerin sayısı ikiye katlanacak. Bu durum Türkiye kahve pazarını da yakından ilgilendiriyor.

Kahvve.com’u Dünya Okuyor

Sitemizin içeriği Türkçe. Ancak bu durum Kahvve.com’u ziyaret edenlerin belli bir coğrafi sınırlar içinde olduğunu göstermiyor. Hergün dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan ve Türkçe konuşan yüzlerce ziyaretçimiz yazılarımızı okuyor, sosyal medyada kahvve.com hesaplarını takip ediyor.

Mobil uyumlu içerikler

Mobil ve tablet uyumlu sayfa düzeniyle her ortamda rahatlıkla okunabilen kahvve.com sayfalarında reklamlarınızı yayınlamaya hazırız.

REKLAM 1

Tanıtım amaçlı içerik

Sayfalarımızda yer alan içeriklerde ürün tanıtımı ve reklam içerikli yazı ve fotoğraflar kullanılabilmektedir.

Sponsorluk

Kahvve.com da yer alan belirli bir sayfaya ya da kategorilerimize sponsor olabilirsiniz.

Banner Reklamlarınız

REKLAM 4

Sitemizin farklı alanlarında ilanlarınızı yayınlamaya hazırız. Bu alanlar aynı zamanda okurlarımızın kahvve.com’u ziyaretlerinde en fazla görünürlük oranına sahip yerler.

Kahvve.com’da Reklamlarınız İçin

Kahvve.com’un medya tanıtım bültenini bizden isteyebilirsiniz ya da buradan indirebilirsiniz. Banner konusunda bilgi almak ve banner fiyatlarını öğrenmek için lütfen bize yazın.

Reklam konusundaki talep ve sorularınızı aşağıdaki form aracılığıyla bize iletebilirsiniz…

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Günlük Kahve Yazıları

Posta Kutunuzda

E-posta listemize abone olun