2018 Dubai Uluslararası Kahve ve Çay Festivali başladı

04/12/2018

 

2018 Dubai Uluslararası Kahve ve Çay Festivali (Dubai International Coffee & Tea Festival – DICTF) 5 Aralık 2018’de kahve ve çay meraklılarını ağırlamaya başladı. Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi’nde sektörün önde gelen isimlerini ağırlayacak festival üç gün sürecek. Festival aynı zamanda 60.000 ABD dolarına kadar nakit ödüllerin verileceği Dubai Uluslararası Kahve Şampiyonası’na da sahne olacak.

(DICTF), Birleşik Arap Emirlikleri’nde 5 Aralık 2018’de oyuncularının yanı sıra kahve ve çay meraklılarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Ortadaoğu’nun en büyük kahve festivali

2018 Dubai Uluslararası Kahve ve Çay Festivali başladı
2018 Dubai Uluslararası Kahve ve Çay Festivali başladı

2018 Dubai Uluslararası Kahve ve Çay Festivali 7 Aralık’ta son bulacak. Festivalde kahve, çay, bar ve kafe ürünleri, ekipman ve hizmetlerinin tüm yönlerini sergileyecek. Kahve ve çay profesyonelleri festival süresi boyunca potansiyel iş ortakları ve müşterilerle iletişim kurabilecek.

Festivalde Kafe Yönetimi Strateji Geliştirme Atölyesi Programı’nın da etkinlikleri olacak.

2018 DICTF, Sürdürülebilir Bir Kahve Enstitüsü Kafe Yönetimi Strateji Geliştirme Atölyesi Programı’nın açılışını görecek. Düzenlenecek kurslarda kafe sahipleri, yöneticileri ve hevesli girişimcilere yeni bir kafe işletmesi için araştırma, planlama ve yol haritaları anlatılacak.

Ortadoğu’nun zaten gelişen kafe endüstrisinde özel kahve ve çayın farkındalığını ve takdirini artırmak için en ideal bölgelerden biri olduğunu hatırlatan 2018 Dubai Uluslararası Kahve ve Çay Festivali’nin organizatörü Uluslararası Konferanslar ve Sergiler Genel Müdürü Anselm Godinho, “Fuar alanı aynı zamanda yatırımcılar, kahve ve çay, tüccarlar, ekipman tedarikçileri ve kahve eğitimcileri ile çalışan profesyonellerin birbirleriyle iletişim kurmaları için bir fırsat yaratıyor” dedi.

Daha fazla bilgi için www.coffeeteafest.com

Remzi Gökdağ

Remzi Gökdağ gazeteci, yazar ve dijital yayıncıdır. Başka Şehirler, Sevgili İstanbul, Amerikan Medyası’nda 11 Eylül ve Park Otel Olayı kitaplarının yazarıdır. Remzi Gökdağ hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

error: © 2021 Kahvve.com

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?