2018 için uylanabilir kahve kararları

8 dakikalık okuma

2017 kahve için oldukça parlak bir yıl oldu. Kahveye değer veren müşterilerin iyi kahve peşinde yaptıkları arayışlar geçtiğimiz yıla damgasını vurdu.

3. nesil kahveyi geride bırakıp 4. hatta 5. nesile uzandık. Artık rastgele bir fincan kahve değil kaynağını bildiğimiz kahveleri sipariş etmeye başladık.

Kahve üreticilerinden biz tüketicilere uzanan kahvenin lezzetli serüveni 2018’de de devam edecek. Geçtiğimiz yıl bu sayfalarımızda kahve hakkında hemen hemen her konuyu ele aldık. Yeniliklerden, uygulamalardan, farklı deneyimlerden bahsettik. Bu çabamıza 2018’de de devam edeceğiz.

Bu yazımızda 2018’de herkesin kendince alması gereken bazı kararlardan bahsedeceğiz. Amacımız iyi kahveye, lezzetli kahve çekirdeklerine daha kolay ve pratik yollardan ulaşabilmek.

2018’in bol kahveli ve lezzetli bir yıl olması dileğiyle…

Remzi Gökdağ (d. 1968, Beşiktaş, İstanbul) gazeteci, yazar ve dijital yayıncı. Başka Şehirler, Sevgili İstanbul, Amerikan Medyası’nda 11 Eylül ve Park Otel Olayı kitaplarının da yazarıdır. Dünya kentlerini keşfetmeye, hayvanlara ve kahveye olan tutkusuyla bilinir.

Önceki Yazı

Kahveyi artık yiyeceğiz! Kafeinli un geliyor...

Sonraki Yazı

"Kahveci mi açsak acaba?

error: © 2021 Kahvve.com