2018 için uylanabilir kahve kararları

2017 kahve için oldukça parlak bir yıl oldu. Kahveye değer veren müşterilerin iyi kahve peşinde yaptıkları arayışlar geçtiğimiz yıla damgasını vurdu.

3. nesil kahveyi geride bırakıp 4. hatta 5. nesile uzandık. Artık rastgele bir fincan kahve değil kaynağını bildiğimiz kahveleri sipariş etmeye başladık.

Kahve üreticilerinden biz tüketicilere uzanan kahvenin lezzetli serüveni 2018’de de devam edecek. Geçtiğimiz yıl bu sayfalarımızda kahve hakkında hemen hemen her konuyu ele aldık. Yeniliklerden, uygulamalardan, farklı deneyimlerden bahsettik. Bu çabamıza 2018’de de devam edeceğiz.

Bu yazımızda 2018’de herkesin kendince alması gereken bazı kararlardan bahsedeceğiz. Amacımız iyi kahveye, lezzetli kahve çekirdeklerine daha kolay ve pratik yollardan ulaşabilmek.

2018’in bol kahveli ve lezzetli bir yıl olması dileğiyle…

Remzi Gökdağ gazeteci, yazar ve yayıncıdır. 1989 yılında Cumhuriyet Gazetesi'nde muhabir olarak çalışmaya başlayan Remzi Gökdağ, İstanbul konulu haberleriyle çeşitli gazetecilik ödüllerine sahiptir. Remzi Gökdağ'ın Başka Şehirler, Sevgili İstanbul, Amerikan Medyası’nda 11 Eylül ve Park Otel Olayı adında dört kitabı vardır. Remzi Gökdağ hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Önceki Yazı

Starbucks bardakları ABD’de “Noel Savaşı” başlattı

Sonraki Yazı

İngiltere tek kullanımlık kahve bardağı sorununa el attı

Kahverengi Yazılar son yazılar

Bir Kahve Bir Kitap

İstanbul'un kuytu bir köşesinde, sessiz bir kafenin keyif veren ortamında bir kitabın ilk sayfalarını çevirirken bunları…

error: © 2021 Kahvve.com