Akıllı telefonunuz kahve yapacak

2 dk

[ad_1]

Bilim insanları tarafından geliştirilen akıllı telefon kılıfı ve kahve makinesini bir araya getiren buluş sayesinde kahvesiz kalmayacaksınız!

Bilim kurgu filmlerinde hep teknolojinin doruk noktasına ulaştığını görmüşüzdür. Ancak gerçek hayatta bunların olabileceğine bir türlü inanamayanlarımız da yok değil. Özellikle 3 boyutlu yazıcının ardından yapılan buluşlara şaşırmayanlarda var.Eğer sizde kahve tutkunlarındansanız bilim insanlarının hayata geçirdiği akıllı telefon kılıfı ile espresso makinesini bir araya getiren Mokase tamda size göre.

AKILLI TELEFON KILIFINIZ SİZE KAHVE KEYFİ YAŞATACAK

Güne kahve ile başlamayı tercih edenlerden veya kahvesiz kendine gelemeyenlerdenseniz yolda bile kahvenizi yapabilirsiniz. Kahve bulunamayacak bir ortamda olduğunuzda imdadınıza bundan sonra Mokase yetişecek. Kahve haznesi bulunan akıllı telefon kılıfı yalnızca bir tuşla kullanıcının telefonunda taşıdığı kahveyi ısıtmasını sağlayacak. Böylece kısa sürede kahvenize kavuşabileceksiniz.

KAHVEYİ ISITIRKEN TELEFON ZARAR GÖRMEYECEK Mİ?

Eğer kahveyi ısıtırken telefonum zarar görmeyecek mi sorusu aklınızdan geçiyorsa Mokase’in tasarımcıları bunun üzerinde de önemli bir çalışmaya imza atmış. Kabın içinde bulunan alüminyum ısı kalkanı sayesinde kahvenizi ısıtırken telefonunuz hiçbir zarar görmeyecek.

MOKASE’İN ŞİMDİLİK TEK KÖTÜ YANI

Şu anda 87 dolardan satışa sunulan akıllı telefon kılıfının içinde tek fincanlık kahve haznesi bulunuyor. Tabiri yerindeyse kahve tutkunlarının çaresiz kaldıkları anda başvuracağı son çare.   Mokase’in  Galaxy S7 ve S8, Huawei P9 ve P10, LG G5 ve G6,  iPhone 6, 6S, 7 ve 7 Plus’a uyumlu olduğunu da belirtmekte fayda var.
[ad_2]

Kaynak

Önceki Yazı

Avrupa'nın en çok kahve tüketen ülkesi Finlandiya

Sonraki Yazı

Kapağı açılan kahve yaktı, Starbucks rekor ceza ödemek zorunda k...

error: © 2020 Kahvve.com