Celestyal Cruises ile vizesiz Yunan Adaları fırsatı

13/04/2016

Celestyal Cruises, vizesiz Yunan Adaları fırsatı başlattı; büyük otellere rakip oldu.

Uluslararası cruise firması Celestyal Cruises; erken rezervasyon kampanyasıyla yüzde 25’e varan indirimle Yunan adalarına seyahat imkanı sunduğunu açıkladı. Celestyal Cruises’un tematik turları 199’dan Euro’dan başlıyor. Celestyal Cruises Türkiye Temsilcisi Karavan Cruises Direktörü Özgü Alnıtemiz; erken rezervasyon kapsamında cruise tatiliyle büyük otellere alternatif olduklarını söyledi.

Her şey dahil otellerin erken rezervasyon fırsatlarına; denizden rakip geldi. Konforlu gemileri ve sıra dışı tur konseptleriyle Celestyal Cruises; tatilini erken planlayanlara yüzde 25’e varan indirim imkanı sunacak.

Celestyal Cruises filosunun yeni gemisi Nefeli ile 199 Euro’dan başlayan fiyatlarla Yunan adalarını gezmek mümkün. Celestyal Cruises Türkiye Temsilcisi Karavan Cruises Direktörü Özgü Alnıtemiz; erken rezervasyon kapsamında cruise tatiliyle büyük otellere alternatif olduklarını söyledi.

Vizesiz Yunan Adaları fırsatı

Celestyal Cruises ile vizesiz Yunan Adaları fırsatı 1

Özgü Alnıtemiz; ”Büyük otellerin her şey dahil fiyatlarıyla kıyaslandığında çok ekonomik bir tatil paketi sunuyoruz. Filomuzun yeni gemisi Nefeli’de misafirlerimiz; Türkçe konuşan personel ve her şey dahil hizmetle; Türkiye limanlarında biniş ve iniş yaparak uluslararası cruise standartlarında ve güvencesinde çok ekonomik fiyatlarla seyahat edebiliyor” dedi.

Bölgedeki tüm olumsuzluklara rağmen yerli turistin gemi ürünlerine ilgisinin sürdüğünü de belirten Özgü Alnıtemiz; şimdiden erken rezervasyon satışında toplam hedefin yüzde 25’ini gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Biniş ve inişler İzmir, Kuşadası ve Çeşme’den

Biniş ve inişlerini Türkiye limanları İzmir, Çeşme ve Kuşadası’ndan yapacak olan Celestyal Nefeli ilk seferine İzmir Alsancak’tan çıkacak. Türk personelin de hizmet verdiği Ekim ayı sonuna kadar düzenlenecek tur programları arasında; alternatif olarak düzenlenen 3 ve 4 günlük kısa seferler de var.

Detaylı bilgi: www.celestyalcruises.com.tr

Önceki Yazı

Turizm sezonu istihdam kaybıyla başlıyor

Sonraki Yazı

Yeryüzü Güncesi: Fotoğraf, yaşamın kalıcı tanığıdır

error: © 2021 Kahvve.com