coffex istanbul

Coffex İstanbul Kahve Endüstrisi Fuarı 25 Nisan’da

16/04/2019

Coffex İstanbul Kahve Endüstrisi Fuarı, 25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul ICC Kongre ve Fuar Merkezi‘nde kapılarını ziyarete açıyor. ENC Uluslararası Fuar ve Org. Hiz.Ltd.Şti tarafından 10.000 m2 alanda düzenlenecek Fuar’a bu yıl 100’e yakın katılımcı ve 500’den fazla markanın katılımı bekleniyor.

Coffex İstanbul Fuarı, Türkiye’de Kahve endüstrisi ve bu endüstriyi destekleyen paydaş ürünler konusunda yapılan tek ve en önemli fuar olma özelliği taşıyor. Kahve profesyonellerinin ve tutkunlarının her yıl merak ve heyecanla bekleyeceği fuar Profesyonelleri ve kahve tutkunlarını biraraya getirirken bir çok etkinliklede fuara gelen ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacaktır. Fuarda profesyonel kahve makinaları, Coffee Shoplar, 3.Dalga Kahve akımı ve nitelikli kahve temsilcileri, kahve çekirdeği toptancıları, roasterlar, Kahve kavurma makinaları, değirmen firmaları, ev tipi kahve ve çay makinaları, geleneksel Türk kahvecileri, kahve makinası ihracat ve ithalatçıları, Cold Brew kahve ve içecekler, Coffee shoplar, kahve ve kafelerin yan ve destek ürün markaları, ülkeler, çay markaları ve tasarımcılar bulunuyor.

Coffex İstanbul Kahve Endüstrisi Fuarı

coffex istanbul

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Coffex İstanbul ulusal ve uluslararası kahve endüstrisi ve yan ürünlere dair her türlü donanımı 4 gün süreyle İstanbul’da tek bir çatı altında buluşturacağına dikkat çeken ENC Uluslararası Fuar ve Org. Hiz. Ltd Şti. Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Niyazi Coşkunsoy, “ Coffex İstanbul Kahve Endüstrisi Fuarımız projenin tanıtımına başladığımız ilk yıldan beri dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 2010 yılından itibaren projesine hazırlık yaptığımız bu fuar için Kahve ile ilgili Dünya’da 12 farklı fuar ve organizasyon ziyaret ettik. Global ticaret için körfez ülkelerinin yanısıra ,Rusya,Ukrayna,Gürcistan,Azerbeycan, ile Avrupanın diğer ülkeleri ve Kahve endüstrisininin başını çektiği tüm ülkelere fuarın duyurusunu yaptık. Katılımcı firmalarımız, sektörün geleceğine yön veren yenilikçi ürünlerini Coffex İstanbul’da yerli ve yabancı misafirlerimizin beğenisine sunarak ticari ilişkilerin geliştirilmesi konusunda önemli adımlar atacaklardır. Bu yıl ve önümüzdeki yıllarda ürün çeşitliliği ve fuara katılım konusunda artışı bir adım daha öteye taşıyarak, yine katılımcı ve ziyaretçilerimize maksimum fayda sağlayacak ideal bir iş, tanıtım ve ticaret platformu sunuyoruz” dedi.

Coffex İstanbul 2019, düzenlediği etkinliklerle de ziyaretçi ve katılımcılarının ilgi odağı olacak…

Coffex İstanbul Coffee Show’da kahve tutkunlarının ilgiyle takip edeceği etkinliklere evsahipliği yapacak , Coffex pro Marketing Stage alanında firmaların ürünleri ve markalarını, interaktif sunumlarla daha geniş kitlelere tanıtma imkanı sunulacak,Coffex Creative konferansı kapsamında Global Coffex Forum ile Kahve endüstrinin her noktası uluslararası konuşmacılar,uzmanlar ve duayenlerle sektör mercek altına alınacak,

Kahve, Çay ve Kakao endüstrisinde Türk Hava Yollarının desteklediği kahvenin marka koferansı olacak olan Coffex Creative duayenlerin, yöneticilerin, ünlülerin panelleri, sunumları, sohbetlerinin yanısıra inovasyon, 3. nesil kahve ve yaratıcı birçok marka ile yeni bir iş konferansı ve başarı platformu olacak.

Coffex Kampüs alanında yer alacak Kahve ve barista akademileri ile eğitim,workshop ve tadım etkinlikleri, Espresso, Türk kahvesi ve dünya çayları ile eğitimler, kurslar,workshoplar, tadımlar.

Fuarda İlki düzenlenecek olan Coffex Master Turkey Barista yarışması ve Türk kahvesi harmanı yarışması…

Saat 17.00 19.00 arası COFFEX Lounge alanında Jazz,etnik ve dj programları eşliğinde kahve ikramları.

Firmaların çeşitli lansmanları ve özel şovları Coffex İstanbul 2019’da katılımcı ve ziyaretçilerin ilgi odağı olacak.

İstanbul Coffex Fuarı, 2019 yılında ilk kez düzenlenecektir. Önümüzdeki yıllarda artan ilgi ve katılımla büyüyecek olan fuar, 2019 yılında ülkemiz ve yurt dışından 30.000 ziyaretçi ağırlaması beklenmektedir.

error: © 2021 Kahvve.com

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?