Federal Coffee İstanbul’da

25/02/2016

Kaliteli kahve dükkanlarına bir yenisi daha eklendi, Federal Coffee Company!

Tam bir kahve tutkunu, hayatını buna adamış ve Türkiye’ye kahvede yeni bir soluk getiren, dünyaca ünlü barista eğitmeni Sam Çeviköz, kahve çekirdeğinin ruhunu Federal Coffee Company‘de yaşatacak.

20 yılı aşkın süredir kahvedeki uzmanlığı ve yetiştirdiği dünya şampiyonu baristalar ile uluslararası başarılarıyla tanınan, kahve sektörünün lider ismi Sam Çeviköz ve ortağı Levent Koçarslan, yeni kafeyle deneyimine yenilikler kazandırıyor.

Kendinizi özgür hissedeceğiniz, sıcak ve konforlu bir atmosferi olan Federal Coffee’de kahve deneyiminizi yeni boyutlara taşıyıp kahveyi çok daha yakından tanıyacak ve daha çok seveceksiniz!

Avustralya usulü nitelikli kahve kavurma yöntemleriyle, çekirdeklerin doğal tatlarını ve aromasını koruyan, 3. nesil kahve anlayışına yeni bir boyut getiren Federal Coffee Company, sıcak, samimi bir ortam sunan, kahvede yenilikçi tatlara ve doğal aromalarla çeşitlendirmeye giden yaklaşımları ile hem gününe keyif katmak isteyenlere hem de yeni kahve lezzetleri ile buluşmak isteyenlere benzersiz deneyimler yaşatıyor.

Federal Coffee İstanbul'da 2

Doğal aromalar ile ürün geliştirme çalışmalarına hiç ara vermeyen Federaller’in yenilikçi tatları arasında, çiğ badem, Meksika biberi, bitter çikolata, Jalapeno ve baharatlarla elde hazırlanan şuruplarla, Federal’in spesiyal blendinden üretilen Cold Brew kahveli kokteyl çeşitleri öne çıkıyor!

Temellerini İstanbul’un en renkli rotalarından Galata’da atan ve kahve devrimini sürpriz noktalarda devam ettirmenin hazırlıklarını yapan kafede kahveden ne anladığınıza ve alacağınız keyfe yenilikler kazandıracak, kahvenin hesabını Federaller’den soracaksınız!

Federal Coffee Company

Adres: Galata Kule Meydanı, Şahkulu Mahallesi, Küçük Hendek Sokak, No:7, Beyoğlu / İstanbul

Kaliteli Kahve

Kaliteli kahve arama sonuçlarınız.

Bölgedeki Mekanlar

Galata restaurants, Galata restaurants, Galata restaurants, Galata restaurants

Önceki Yazı

İstanbul’da kahve eşliğinde kitap keyfi “Kitap Kafe”

Sonraki Yazı

Espressolab! Santralistanbul’un kahve durağı..

error: © 2021 Kahvve.com

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?