Harem Chocolate: İstanbul’da keyifli çikolata molası!

Harem Chocolate güne mutlu başlamanız için cazip seçenekler sunuyor, doğal ve sağlıklı ürünleri çikolata severlerle buluşturuyor. Markanın İstanbul'daki iki şubesinde güne mutlu başlayabilir, keyifli bir çikolata molası verebilirsiniz.
21/02/2024
İstanbul'da çikolata keyfi

Türkiye ve dünyadan seçkin kahve mekanlarını anlatırken yolumuz bazen çikolatanın enfes kokusuyla kesişebiliyor, birbirinden farklı ve lezzetli seçeneklerle karşılaşabiliyoruz. Karar vermekte zorlansak da kendimizi çikolatadan yayılan kokuya teslim ediyoruz. İşte o anda mutluluğun kapılarını aralıyor ve ruhumuzun derinliklerinden gelen sese kulak veriyoruz: “Çikolata sen çok yaşa!”

Bugünkü durağımız çikolatayı sadece İstanbullulara değil Türkiye ve dünyaya sevdiren bir marka: Harem Chocolate.

Çikolata sevenlerin kalbine giden yolun 25 yıldır izini süren Harem Chocolate, sadece çikolatayı hazırlayıp sunmakla kalmıyor aynı zamanda kaliteli hammaddelerden oluşan doğal lezzetleri çikolata severlerle buluşturuyor.

Harem Chocolate 25. yılını lezzetle kutluyor

Harem Chocolate Göztepe'nin keyifli atmosferinde çikolata molasına ne dersiniz?
Harem Chocolate Göztepe’nin keyifli atmosferinde çikolata molasına ne dersiniz?

Türkiye’nin seçkin çikolata markalarından Harem Chocolate, 1998 yılında girişimci Belgin Karaağaç tarafından kuruldu. Titizlik ve detaylara bağlılıktan ödün vermeden aile firmasına dönüşen Harem Chocolate yaratıcı lezzetleri ile Türkiye ve yurt dışında sadık bir müşteri kitlesi kazandı. Yola çıkarken ürün seçimi ve sunumunda kaliteyi ilke edinen marka, taze içeriklere olan bağlılığıyla da tanınıyor.

Çekirdekten çikolataya felsefesini benimseyerek üretilen ürünler hem kakaonun yoğun tadını hem de faydalarını bir araya getiriyor.

Harem Chocolate’ın en çok tercih edilen ürünlerinden katkısız, koruyucusuz “İçilebilir Çikolata” ile “Çikolatalı Fındık Ezmesi”. Nitelikli kakao çekirdekleri Ghana ve Kolombiya Huila‘dan temin ediliyor. Peru ve Ekvator’dan özenle seçilen çekirdeklerle hazırlanan çikolataların da tadına doyum olmuyor.

Tadımlık öneriler…

Haftanız leziz bir kahve ve Harem Chocolate çikolatası ile hazırlanan nefis bir cookie ile renklenebilir
Haftanız leziz bir kahve ve Harem Chocolate çikolatası ile hazırlanan nefis bir cookie ile renklenebilir
  • Harem Chocolate’ın tüm ürünlerine Göztepe ve Teşvikiye’deki çikolata dükkanlarında bulabilir, gurme tadım deneyimleri yapabilir, ruhunuzu besleyecek, içinizi ısıtacak “İçilebilir Çikolata”yı deneyebilirsiniz.
  • Peru’dan ithal edilen Chuncho Paytiti kakao çekirdeği, duyusal profili açısından eşsiz. Çekirdekler aroma ve besin değerlerini korumak için düşük ısıda kavuruluyor.
  • Özel koleksiyonda yer alan % 70 kajulu Peru çikolatasını da özellikle bitter çikolata sevenlerin ihmal etmemezi gerekiyor.
  • Bean to bar tekniğiyle üretilen Çikolatalı Fındık Ezmesi ile gerçek çikolatanın eşsiz tadını ve kakaonun iyileştirici özelliklerini keşfedebilirsiniz. Portakallı ve tuzlu seçenekler mevcut.
  • Diğer tadları ortak bir kutuda denemek isteyenler karışık çikolata kutusunu deneyebilir.
  • Fındıklı Sütlü Kırma Çikolata, çikolata tutkunlarının ve fındık severlerin favori tercihlerinden biri.

Markanın İstanbul’daki keyifli atmosferine ulaşamayanlar çikolata molası vermek ve yeni lezzetleri denemek için haremchocolate.com adresini ziyaret edebilir.

Web: haremchocolate.com

Instagram: @haremchocolate


error: © 2021 Kahvve.com

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?