Instagram’ın kahvecileri… Bakmaya doyamayacağınız “kahve”rengi fotoğraflar

27/08/2015

Bugünlerde Facebook out, Instagram in…

İnternette parlayan bir yıldızın ömrü birkaç gün bilemediniz birkaç aydır. Bunu teknoloji guruları söylüyor. Ancak cümle burada bitmiyor. “Facebook ve Twitter’ı balonu parlayıp sönmeye mahkum uygulamalardan ayrı tutun” diye de ekliyorlar.

Şöyle bir düşünün Facebook ile tanışalı kaç yıl oldu? Artık kimin ne yazacağını, hangi harkadaşınızın nerede, hangi yemeği paylaşacağını çok iyi biliyorsunuz değil mi? İçin içine siyaset de karışınca zaten karamsar geçen günlerimiz Facebook ve Twitter ile daha da kararıyor. Siz de bu iki adresten bıkanlardansanız kurtarıcını bir tıklama mesafesinde: Instagram.

Instagram’da hayat çok daha eğlenceli ve tamamen görsel. Milyonlarca üyesine hergün onbinlerce yeni üye katılıyor. Hala tanışmadıysanız elinizi çabuk tutun. Uzun siyasi göndermeler yok, hangi takımın kimi yendiği haberleri de paylaşılmıyor. Burada ilginize ve merak alanınıza göre dünyanın en güzel görüntülerini görme imkanı bulacaksınız.

Uzun zamandır Instagramlayanların bildiği harika fotoğraf galerileri yerine bugün size kahveyi en iyi kullanan instagramcıları sunuyoruz.

İşte kahvve.com’un ilk Instagram listesi:

1: @cremacrema

Avatar photo

Kahvve.com farkıyla Türkiye ve dünyadan kahve konusunda özel haberler ve incelemeler... Kahve hakkında aradığınız her şey kahvve.com'da. Tek gündemimiz var: Kahve!

error: © 2021 Kahvve.com

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?