Kahvenin İstanbul’la 3. buluşması

28/09/2016

İstanbul Coffee Festival Ekim ayında Küçükçiftlik Park’ta.

İstanbul Coffee Festival’ın ikinci yılında, İstanbul’un simgelerinden ev ve dünyanın en güzel tren garlarından biri olan Haydarpaşa’da, “Kahveye Yolculuk” ile keşfe devam etmişti. Bu yıl üçüncüsüyle İstanbul Coffee Festival, 6-7-8-9 Ekim tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Yarışmalar ve konserler ile devam edecek festival, kahve tutkunlarını ve yurtdışından gelen kahve gurmelerini ağırlayacak.

Ziyaretçiler, festivalde dünyanın dört bir yanından gelen kahveleri tadımlama şansı bulacaklar. Bunun yanında çeşitli barista showlarını izleyebilecek ve tadım atölye çalışmalarına katılabilecekler.

3. İstanbul Coffee Festival için geri sayım başladı

İstanbul Coffee Festival 1

İstanbul Coffee Festival Ekim ayında Küçükçiftlik Park’ta. Türkiye’nin önde gelen yaratıcı etkinlik ajanslarından dsm group, 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında kahveye dair her şeyin yer aldığı İstanbul Coffee Festival’i Türkiye’nin lider markası Paşabahçe ana sponsorluğunda Küçükçiftlik Park’ta düzenliyor. Festival biletleri Biletix üzerinden satışa sunuluyor.

Özellikle 3’üncü dalga kahve akımının önde gelen markalarını ve bu akıma bağlı yaşam kültürünü tek çatı altında toplayan İstanbul Coffee Festival’de İstanbul’un önde gelen nitelikli kahve dükkanları, çekirdek kahve markaları, kahve makinesi üreticileri, kahve yanı lezzetler ve tasarım ürünleri yer alacak. Festivalde tadım ve ikramların yanı sıra interaktif workshoplar, profesyonel eğitimler, seminerler, akustik konserler, SCAE Şampiyonası, sanat performansları gibi daha birçok ilgi çekici etkinlik yer alıyor.

Etkinlik programı ve daha detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

error: © 2021 Kahvve.com

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?