İstanbul Coffee Festival başladı

22/10/2015

Bu yıl ikincisi düzenlenen ‘İstanbul Coffee Festival‘ Haydarpaşa Garı’nda başladı. Festivalin ilk günü katılım yoğun oldu. 25 Ekim tarihine kadar devam edecek etkinlikte üçüncü nesil kahve akımı Haydarpaşa Garı’nın tarihi ortamında kahve severlere tanıtılacak.

Festivalin ilk gününde profesyonel baristalardan gösteri ve sunumlar, tadım ve ikramlar yapıldı. İstanbul Coffee Festival‘de ayrıca tasarım ürünler, interaktif workshoplar, seminerler, akustik konserler, sanat sergisi ve ilgi çekici birçok etkinlik yer alıyor.

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve 14. 270 kişiyi kahveyle buluşturan İstanbul Coffee Festival’e bu yıl ilgi büyük. Bunun en önemli nedenlerinden biri festivalin gerçekleştirildiği ortam. Uzun yıllar İstanbul hayatının önemli bir durağı olan Haydarpaşa Garı İstanbul Coffee Festival ile bir anlamda ikinci doğuşunu yaşadı. Tarihi yapının büyülü ortamına bir de kahve eklenince gelenler keyifli anlar yaşadı.

İnternetten satışa sunulan tüm biletler etkinliğe bir hafta kala tükendi. Festival organizasyonundan yapılan açıklamada kapıda bilet satışı gerçekleştirilmeyeceği belirtildi.

Programda neler var?

İstanbul Coffee Festival programını buradan öğrenebilirsiniz

Sosyal medyada İstanbul Coffee Festival

 

Etiyopya’nın gücü adına #istanbulcoffeefestival A photo posted by Melis Köklü (@meliskkl) on

error: © 2021 Kahvve.com

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?