İstanbul Coffee Festival biletleri tükendi, kapıda bilet satışı yok!

20/10/2015

İstanbul Coffee Festival biletleri bu yıl erken tükendi. 22-25 Ekim tarihleri arasında Haydarpaşa Garı’nda düzenlenecek kahve festivaline bu yılki talep yoğun oldu. 1 ay önce internetten satışa sunulan biletler planlanan tarihten önce tükendi. Bilet alamayan kahve tutkunları organizasyonu düzenleyenleri suçlarken İstanbul Coffee Festival‘den yapılan açıklamada festivalin yapılacağı Haydarpaşa Garı’nda bilet satışı gerçekleştirilmeyeceği belirtildi.

İnternetten bilet alamayanlar bu festivali kaçıracak

Kahve festivalinin biletleri tükendi, kapıda bilet satışı yok! 3

Geçtiğimiz yıl, beklenenin üzerinde bir ilgi bulan ve 14 bin 270 kahveseveri kahve ile buluşturan İstanbul Coffee Festival bu yıl ikinci kez kahve tutkunlarıyla buluşuyor. Ancak bu buluşma biraz sorunlu olacağa benziyor. İnternetten bilet alamayan kahveseverler bu yıl festivale giremeyecek. Çünkü kapıda bilet satışı gerçekleştirilmeyecek. Bu durumda çok sayıda kahve tutkunu festivale giremeyecek.

Biletler karaborsada

Kahve festivalinin biletleri tükendi, kapıda bilet satışı yok! 4

Tükenen biletler konusu yavaş yavaş sosyal medyada da dile getiriliyor. Bazı kahve tiryakileri organizasyon komitesini suçlarken, daha önce yapılan açıklamaların kendilerini yanılttığını dile getiriyor. Festivale bilet bulamayanların son çaresi internetten bilet aramak. Bunun için çeşitli yollardan duyurular yayınlayan kahve severler biletini satacak kişileri arıyor. Yani kahve festivalinin biletleri açılışa birkaç gün kala karaborsaya düştü.

İstanbul Coffee Festival’den açıklama

Kahve festivalinin biletleri tükendi, kapıda bilet satışı yok! 2İstanbul Coffee Festival’in Facebook sayfasından yapılan açıklamada 18 Eylül – 19 Ekim arasındaki indirimli dönem bilet satışlarına gösterilen yoğun ilgi nedeniyle biletlerin erken tükendiği bu nedenle 19 Ekim – 22 Ekim tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan standart fiyatlı döneme bilet kalmadığı belirtildi.
Açıklamada “İndirimli dönemde gerçekleşen yoğun ilgiden dolayı biletlerimizin 19 Ekim’de öncesinde tükenmiştir. Keyifli bir festival amacı ile biletlerimiz sınırlı sayıda satışa sunulmuştur. Ek bilet satışı veya Festival alanında Kapıda bilet satışı gerçekleştirilmeyecektir.” denildi.

İlgi çok, bilet az!

Kahve festivalinin biletleri tükendi, kapıda bilet satışı yok! 5

22-25 Ekim tarihleri arasında Haydarpaşa Garı’nın tarihi atmosferinde kahve tutkunları ile buluşmaya hazırlanıyor. Paşabahçe’nin ana sponsorluğunda, dsm group tarafından organize edilen, 100 farklı marka ve kahve kültürünü ziyaretçilerle buluşturacak olan İstanbul Coffee Festival de kahve tutkunları dünyanın farklı bölgelerinden gelen kahveleri tatma fırsatı bulacak aynı zamanda dört gün boyunca hem atölyelere katılabilecek hem de konserleri takip edip düzenlenecek sergileri gezebilecek.

Önceki Yazı

Haydarpaşa Garı’nda kahve heyecanı!

Sonraki Yazı

Nestle’den kahve çiftçilerine 220 milyon adet kahve fidesi

error: © 2021 Kahvve.com

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?