İstanbul Kahve Festivali’nden kareler

İstanbul Kahve Festivali‘nin ilk gününde Haydarpaşa Garı’na akın eden kahve severler etkinlik fotoğraflarını sosyal medya adresinden paylaşmaya başladı. Mesajların ortak özelliği organizasyonun başarısı ve festival alanının büyüleyici atmosferi oldu.

Haydarpaşa Garı’nın tarihi oramı ilk gün festivale katılanları büyüledi. Peronlarda açılan standlar, vagonlarının içinde içilen kahveler günboyu sosyal medyada anlatıldı, çekilen fotoğraflar paylaşıldı. Bütün bunlara bir de canlı müzik eklenince kahveseverler kendilerini unutamayacakları bir etkinliğin içinde buldu.

Instagram’da öne çıkan birbirinden ilginç fotoğraflardan sizin için seçtiklerimizi sunuyoruz:

Instagram’da İstanbul Kahve Festivali

 

  Mutluluktan uçucam galiba ?❤️ @gununkahvesi ☕️   A photo posted by Billur Saatci (@billursaatci) on

  Beğenmezsen beğenme ? #istcoffeefest #coffeetime #zomatotr   A photo posted by Zomato Türkiye (@zomatotr) on

Elde öğütme dibek kahvesi ??#coffeefest #istcoffeefest #dibekkahvesi #haydarpaşa

A photo posted by Hazal ? (@benceenguzeli) on

#istcoffeefest #coffeefest #istanbulcoffeefestival #kahveyeyolculuk #kahve ???☕️☺️

A photo posted by Füsun Ün (@existhunder) on

#istcoffeefest

A photo posted by Müveddet Bezbaş (@muveddetbezbas) on

  İstanbul Kahve Festivali bu yıl tam beklediğim gibi daha organize, daha kontrollü ve ferahtı. @adimadimgurme ile biraz da hafta içi ilk seans olduğu için keyifle gezebildik bütün alanı. Haydarpaşa Garı’nın tarihi hissiyatı, vagonlarda yemek yiyebilmemiz, peronlarda açılan standlar güzel bir zaman geçirmemizi sağladı. 3. Nesil kahveciler, kahve ekipmanları satanlar, türk kahvesi uzmanları, popüler markalar ve nicesi festival alanındaydı. Canlı müzik oldukça başarılıydı. Starbucks Reserve bizi en çok şaşırtan stand oldu. Kahve demlemeyle ilgili 3. Dalga kahvecilerin vermediği bilgileri büyük bir ilgi göstererek herkese anlattılar ve yeni nesil kahveleri de beklediğimden iyiydi. Günün en büyük sürprizi ise bir önceki paylaşımımdaki Gara Guzu oldu. @walterscoffee @coffeesapiens en çok beğendiğimiz kahveleri ve sunumları yapan kahvecilerdi. Yarışmalar ve atölyeler de tüm gaz devam ediyor. #coffee #kahve #3rdwave #garaguzu #craftbeer #istcoffeefest #bier #beer #bira #pivo #kahve #starbucks #reserve #haydarpaşa #istanbul #turkey   A photo posted by Keyif Adamı (@keyif_adami_) on

error: © 2021 Kahvve.com