İstanbul’da yolculuklara kahve tadı geldi

21/09/2015

Kahve tutkusunu keşfeden zincirlerden Kahve Dünyası, toplam 15 metro istasyonunda İstanbullulara kahve sunuyor. İstanbul’da artık metroyla seyahat ederken kahve zevki de peşinizden geliyor.

Metroda tren beklerken sevdiğiniz kahveyi yudumlamayı ister miydiniz, ya da kahvaltı olarak şöyle güzel bir sandviç yemeyi? Kahve Dünyası’nın İstanbul’un metro istasyonlarında açacağı satış noktalarıyla bu keyif artık mümkün olacak.

4. Levent, Levent, Gayrettepe, Şişli/Mecidiyeköy, Osmanbey, Kabataş, Aksaray, Davutpaşa, Merter, Zeytinburnu, Bakırköy, Ataköy, Yenibosna, Atatürk Havalimanı ve Taksim’de hizmet veren Kahve Dünyası durakta beklerken kahveyi yudumlamanızı sağlıyor.

Kahve Dünyası’nın Menüsünde Neler Var?

Türk Kahvesi, Cappuccino, Filtre Kahve, Espresso, Cafe Latte, 3’ü bir arada ve 2’si bir arada kahve çeşitleri arasında yer alacak. Kahveyle birlikte; Sıcak Çikolata ve Sahlepli Kahve kış aylarında içimizi ısıtmak için diğer içecek seçenekleri olacak. Kahve Dünyası acıkanları da unutmadı tabii ki. Metroda sabah kahvaltısı veya gün içinde atıştırma yapmak isteyenler Kahve Dünyası’nın sandviç ve keklerinden alabilecekler.

Kahve Dünyası, İstanbul Ulaşım A.Ş.’nin Turyap işbirliği ile yaptığı ihale sonucunda metrolarda satış noktaları açma hakkı elde etti. Söz konusu ticari alanlarda Kahve Dünyası’nın yanı sıra; bankacılık, iletişim gibi farklı sektörlerden firmalar olacak

Avatar photo

Kahvve.com farkıyla Türkiye ve dünyadan kahve konusunda özel haberler ve incelemeler... Kahve hakkında aradığınız her şey kahvve.com'da. Tek gündemimiz var: Kahve!

Önceki Yazı

2015 İstanbul Kahve Festivali yaklaşıyor! Geri sayım başladı

Sonraki Yazı

İstanbul Coffee Festival’le kahveye yolculuk başlıyor

error: © 2021 Kahvve.com

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?