Kahve kreması sevenlere müjde!

Avrupa’da çok kullanılan ürünler arasında yer alan kahveli kremaların yeni hedefi Türkiye. İlk kez İstanbul Coffee Festival’de tanıtımı yapılan Cream Works önümüzdeki günlerde marketlerde yerini alacak. Ürünlerin en önemli özelliği hiçbir aroma ve tatlandırıcı içermiyor olması. Kahve kremaları lezzetli olduğu kadar sağlıklı da…

4 farklı tad

Kremalar 4 çeşit:

Espresso & portakal parçacıklı krema: İçinde gerçek kurutulmuş portakal parçacıkları olan yoğun kahve tadında.

Türk kahvesi & damla sakızlı krema: İçinde gerçek damla sakızı olan geleneksel türk kahvesi tadında.

Cappucinolu krema: Diğerlerine oranla daha sütlü ve sade bir krema.

Latte & Macchiatolu krema: En sütlü krema işte bu. İçinde kahve çekirdeği parçacıkları var.

Zevkinize göre kullanabilirsiniz

Kremaları kahvaltıda ekmek üstüne, kreplere, wafflelara sürebilir, keklerin, pastaların, kurabiyelerin içine katabilirsiniz. Yaratıcılık tamamen size kalmış. Dondurmaya, meyveye sürmeyi de deneyebilirsiniz. Kendi ağız tadınıza en uygun yolu seçerken farklı deneyimleri de ihmal etmeyin.

Bu lezzetin fiyatı: 12 TL

250 gramlık Coffee Cream kavanozu 12 TL. Bu fiyat farklı çeşitteki kremalar için de geçerli. Yakın gelecekte marketlerde göreceğiniz bu ürünler özellikle kahve sevenlerin vazgeçilmezi olabilir.

Kahveye mesafeli olanlar da düşünülmüş. Cheesecake, tiramisu, brownie tadında kremalar da Cream Works lezzetinin bir parçası olacak.

Kahve tadında kremaya ne dersiniz? 1

Konuyla ilgilenen okurlarımız Cream Works’ün Instagram sayfasını ziyaret edebilir ya da 0536 865 10 30 nolu telefonu arayarak yetkililerden ayrıntılı bilgi alabilir.

İlgili yazımız: KAHVELİ KREMALAR LEZZET TESTİNİ GEÇTİ

Önceki Yazı

İçinde bolca kahve olan bir film: Coffee Town

Sonraki Yazı

Obama’dan klasik kahve şovu: Kahvesiz gelmem!

Lezzet son yazılar

Küba kahvesi eşliğinde Havana

Küba kahvesi ya da orjinal adıyla Café Cubano… Küba’nın ve Kübalıların vazgeçemeyeceği kahveleri olan Café Cubano, Küba’yı ziyaret eden…

error: © 2021 Kahvve.com