Kahve onlara çok yakışıyor

Başka Şehirler - Remzi Gökdağ

Bugün günlerden cuma. Yorucu bir haftayı daha geride bıraktık. İki günlük haftasonu tatilinde herkesin farklı planları var. Ben bu haftasonu evdeyim. Yağmuru penceremden izleyip kahvemi yudumlayacağım. Nerede olursanız olun hepinize keyifli haftasonu diliyorum.

Haftanın bu son gününde Instagram‘da dolaşırken bazı fotoğraflar dikkatimi çekti. İçinde kahve olan ve profesyonel modellerin poz verdiği fotoğraflar. Bu fotoğrafları yayınlayan da @menandcoffee. Bu hesabin bir de kardeş hesabı var: @womenandcoffee. Burada da kahve pozu veren kadın fotoğrafları yer alıyor.

Aslında kahveli fotoğraflar genelde kadınlara aittir. İçinde erkek olan kahve fotoğrafları azınlıkta. Bu nedenle gördüğüm bu fotoğrafları sizlerle paylaşmak istedim. Erkekler ne der bilmem ama ben bir kadın olarak bu fotoğrafları çok beğendim. Kahve en az biz kadınlar kadar “onlara” da yakışıyor, ne dersiniz?

Meraklıları için bu fotoğrafların kaynağını yazıp sizi fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum:

Web: menandcoffee.com

Instagram (erkekler): @menandcoffee

Instagram:(kadınlar): @womenandcoffee

İşte kahveli erkek fotoğrafları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Remzi Gökdağ - Başka Şehirler
DEVAMI

Bir Kahve Bir Kitap

İstanbul’un kuytu bir köşesinde, sessiz bir kafenin keyif veren ortamında bir kitabın ilk sayfalarını çevirirken bunları düşündüm. Masamda kahvve.com okurlarının yazılarını yakından tanıdığı Remzi Gökdağ’ın son kitabı Başka Şehirler vardı. Kitabın hemen yanında da kahvem…