Kahve spreyi denediniz mi?

12/06/2019

“Bugün kahvenizi nasıl içmek istersiniz?” sorusunun yerini “bugün kahvenizi nerenize sıkmak istersiniz?” sorusu alabilir. Nasıl mı? Sprayable energy(sıkılabilir enerji) sayesinde.

Kahve sektörü son yılların en çok büyeyen ve en karlı sektörlerinden biri. Böyle olunca birçok inovasyon ile de karşılaşmamız mümkün oluyor. Kahve içmeyi sevmeyenler için, sprayable energy ufak kutusunda, kafeini doğrudan derinize nüfuz ederek size ulaştırıyor.

Başarılı Bir İnovasyon: Sprey Kahve

Tüketicilerin sabahları duyduğu fazladan enerji ihtiyacı enerji içeceklerini büyük bir pazara dönüştürdü. Pazarın büyüklüğü mary jane’s relaxing soda gibi enerji içeceği tüketicilerine panzehir görevi gören anti-enerji içeceklerini bile görmemize sebep oldu. Bazıları hala sabah kahvelerine bağlılar. Ancak kahve içmekten hoşlanmayanlar için, sprayable energy ufak kutusunda, kafeini doğrudan derinize nüfuz ederek size ulaştırıyor.

Taşınabilir sprey kokusuz ve renksiz bir karışımdan ibaret. Boyun bölgesine yapılan dört fıslama ile bir fincan kahvedeki kafeini size sunuyor. Tasarımcılarının iddiasına göre, sprey çarpıntı yapmıyor -kahve ve enerji içeceklerinin aksine- ayrıca, kafeinin vücuttan atılımı esnasında oluşan çöküntüye yol açmamak için de sistemden yavaşça çıkıyor. Sprey kahve içmekten hoşlanmayan kullanıcılarını hem kahve tadından, hem de sindirim esnasında alacakları kalorilerden kurtarıyor. Her kutu 40 dozluk kafein içeriyor ve fiyatı sadece 15 dolar. Bu yaklaşık olarak 10 fincan kahve ile aynı fiyatta demek.

Kaynak

Avatar photo

Kahvve.com farkıyla Türkiye ve dünyadan kahve konusunda özel haberler ve incelemeler... Kahve hakkında aradığınız her şey kahvve.com'da. Tek gündemimiz var: Kahve!

Önceki Yazı

Kahvede yeni akım! Şarap gibi kahve tadım turları

Sonraki Yazı

Kafein bağımlılarına kafein bandı

error: © 2021 Kahvve.com