Kurukahveci Mehmet Efendi’ye rakip geldi! Arçelik Selamlique

21/10/2015

Arçelik ve Selamlique işbirliğiyle geliştirilen ‘Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi’ yakında piyasaya sunuluyor. Makinede Selamlique’ın aromalı ve şekerli kapsülleri kullanılacak.

Arçelik Selamlique ile Türk kahvesi geleneğinde radikal değişim

Selamlique markasının Türk kahvesi alanındaki birikim ve deneyimi ile Arçelik’in Ar-Ge ve teknoloji gücü Arçelik/Selamlique Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi’nde buluşarak kahve keyfine yepyeni bir boyut getiriyor. Artık tek tuş ile mükemmel lezzette geleneksel Türk kahvesi saniyeler içinde hazır.

Selamlique’ın kapsülleri

Kapsül teknolojisi sayesinde kahve pişirme esnasında kullanılan tek kullanımlık Selamlique kapsüller, Türk kahvesinin eşsiz tadının her zaman taze kalmasını sağlıyor. Selamlique’ın en kaliteli Arabica kahve çekirdeklerini ustalıkla işleyerek geleneksel, kakuleli, çikolatalı, tarçınlı, okkalı, kafeinsiz, Ege damla sakızlı gibi farklı aroma seçenekleriyle sunduğu Selamlique kapsüllerinden herhangi birinin makineye yerleştirilmesi, köpüğü tam kıvamında, tadı ve aroması iyi korunmuş, kusursuz biçimde hazırlanmış bir Türk kahvesinin en pratik yoldan içilmesini garanti ediyor.

Türk kahvesi tadına en pratik yoldan ulaşmak için tasarlanan Arçelik Selamlique Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi telve ve köpüğü iyi ayarlamakla kalmıyor, incelikle işlenen çekirdeklere sahip Selamlique kapsülleriyle kahvenin her zaman istenilen kıvamda ve tazelikte içilmesini sağlıyor.

Kullanım Pratikliği İçin Her Şey Düşünüldü

Arçelik/Selamlique Türk Kahvesi Makinesi yeni geliştirilen Cooksense 3 teknolojisi sayesinde bol köpüklü, taşmayan gerçek Türk kahvesi lezzeti sunuyor ve geliştirilmiş geniş su tankı ile her kullanımda su koymayı da gerektirmiyor.

Üstelik Türk kahvesi keyfinizin üstüne, makinenizi hiç yorulmadan ekstra hijyenik temizleme özelliği sayesinde tek tuşla ve sıcak su ile anında temizleyebiliyorsunuz.

Arçelik ve Selamlique bayilerinde satılacak

TÜRK kahvesinin gelenekselliğini, en yeni teknoloji ile bir araya getiren dünya standartlarındaki 12 patentli Kapsüllü Türk Kahve Makinesi, Arçelik ve Selamlique markalarıyla çok yakında Arçelik bayilerinde ve Selamlique mağazalarında tüketicilerle buluşacak. Selamlique’ın geleneksel lezzet ve farklı aromalardaki özel kapsülleri de Selamlique ve Arçelik mağazalarından, Türkiye’nin önemli satış noktalarından ve internetten sipariş edilerek temin edilebilecek. Arçelik/Selamlique Türk Kahvesi Makinesi, yeni geliştirilen Cooksense 3 teknolojisi sayesinde bol köpüklü, taşmayan gerçek Türk kahvesi lezzeti sunuyor ve geliştirilmiş geniş su tankı ile her kullanımda su koymayı da gerektirmiyor. Ayrıca makinenin ekstra hijyenik temizleme özelliği sayesinde tek tuşla ve sıcak su ile anında temizleme imkanı da bulunuyor.

error: © 2021 Kahvve.com

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?