Tek gündemimiz var: Kahve!

Kahvve.com dünyada hızla gelişen kahve sektörünü anlamak ve anlatmak amacıyla yayına başladı. Amacımız kahve kültürünü okuduğumuz haber ve olaylar eşliğinde siz kahve severlere aktarmak.

Sayfalarımızda kahve konusunda tüm yenilikleri paylaşıyoruz. Dünyanın önde gelen kafelerini ve bu mekanlara can veren baristaları, girişimcileri tanıtıyoruz. Profesyonel fotoğrafçıların yaratıcı çalışmalarını, ressamların gözalıcı eserlerini, kahveye dair çarpıcı ürünleri yine bu sayfalarda bulabilirsiniz.

Kahvenin Türkiye ve dünyadaki yolculuğunu takip ediyoruz. Türk kahvesinin bir dünya markası olduğunu unutmadan bugün sayıları hızla artan CoffeeShop’ları inceleyeceğiz. Her birinin ardında yatan hikayeyi, kendilerine has tasarımları ve tadları sizlerle paylaşacağız.

Kahvve.com olarak kahveyi yaşam biçimi olarak gören, kaliteli kahvenin peşine düşenlerin sesiyiz.

Bize yazın ya da sosyal medyada takip edin, konu kahve olunca konuşacak pek çok ortak noktamız olabilir!

Markanızı Tanıtabiliriz

Türkiye’nin en kapsamlı online kahve dergisi kahvve.com’da markanıza yer yer verebilirsiniz! Reklam stratejilerinizi bizimle paylaşın sitenize ya da ürününüze web trafiği gönderelim. Klasik banner reklamı ya da içerik tarzı reklamlarınızla tanıtımınızı yapabilir, sitede yer alan içeriklere sponsor olabilirsiniz.

 

Kahve hakkında her şey Kahvve.com
Kahve hakkında her şey Kahvve.com sayfalarında!
error: © 2020 Kahvve.com