KAHVVE.COM HAKKINDA

Kahvve.com dünyada hızla gelişen kahve sektörünü anlamak ve anlatmak amacıyla yayına başladı. Amacımız kahve kültürünü okuduğumuz haber ve olaylar eşliğinde siz kahve severlere aktarmak. Trendler, yeni üretilen kahve makineleri, tasarımlar, göze çarpan mekanlar… Yani kahvenin akıl almaz yolculuğu…

Tek gündemimiz var: Kahve!

Sayfalarımızda kahve konusunda tüm yenilikleri paylaşacağız. Dünyanın önde gelen kafelerini ve bu mekanlara can veren baristaları, girişimcileri sizlere tanıtacağız. Profesyonel fotoğrafçıların yaratıcı çalışmalarını, ressamların gözalıcı eserlerini, kahveye dair çarpıcı ürünleri yine bu sayfalarda bulacaksınız.

Dünyadaki kahve modasını izlerken Türkiye’nin kahve yolculuğunu da yalından izliyoruz. Türk kahvesinin bir dünya markası olduğunu unutmadan bugün sayıları hızla artan CoffeeShop’ları inceleyeceğiz. Her birinin ardında yatan hikayeyi, kendilerine has tasarımları ve tadları sizlerle paylaşacağız.

Kahvve.com olarak kahveyi yaşam biçimi olarak gören, kaliteli kahvenin peşine düşenlerin sesiyiz.

Bize yazın ya da sosyal medyada takip edin, konu kahve olunca konuşacak pek çok ortak noktamız olabilir!

Sosyal Medyadayız

Instagram: @kahvve_

Facebook: kahvve

Twitter: @kahvve_

Yayınlarımızla ilgili görüşleriniz bizim için önemli. İletişimimizin karşılıklı olmasını diliyor, kahvve.com’u sizin görüş ve önerilerinizle geliştirmeyi umut ediyoruz. Bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, düşüncelerinizi talep ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

kahvve_com