Kahveyi yaşam biçimi olarak görüyor, kaliteli kahvenin peşinden gidiyoruz. Dünyada hızla gelişen kahve sektörünü anlamak ve anlatmak istiyoruz. Kahvenin Türkiye ve dünyadaki yolculuğunu takip ederken geleneksel Türk kahvesinin bir dünya markası olduğunu da unutmuyoruz. Amacımız kahve kültürünü haber ve fotoğraflar eşliğinde kahve severlere aktarmak…

Kahve hakkında aradığınız her şey burada!

Sayfalarımızın içeriğini sadece kahve konusu oluşturuyor. Kahvenin hikayesini sizlerle paylaşırken dünyanın önde gelen kafelerini, bu mekanlara can veren baristaları, girişimcileri de tanıtmaya gayret ediyoruz. Profesyonel fotoğrafçıların yaratıcı çalışmalarını, ressamların gözalıcı eserlerini, kahveye dair çarpıcı ürünleri sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Kahvve.com, kahve konusunda 10 yılı aşkın süredir yayın yapan bir blogdur. Kahveye, sohbete, gezmeye, sanat ve teknolojiye önem veren tutkulu okurlar için uygun, sadık ve ilgi çekici içerikler üretir. Kahvve.com’u yöneten ve yayına hazırlayan ekip profesyonel uğraşlarından fırsat buldukça bu siteyi güncellemektedir. İçerik bizim düşünce tarzımız ve okuyucularımızın ilgi alanları doğrultusunda oluşturulur. Bize yazarak ya da sosyal medyada takip ederek destek olabilirsiniz.

Sponsorluk

Zaman zaman sponsorluk şeklinde yazılarımız yayınlanmaktadır. Bu içerikler sayesinde sitenin teknik giderleri karşılanır. Ortaklık olasılıkları konusunda seçiciyiz. Sponsorlu gönderiler, sadece site içeriğine ve okurlarımızın ilgi alanlarına hitap ediyorsa kabul edilir. Bu tür içerikler “sponsorlu içerik” olarak açıkça belirtildikten sonra yayınlanır. Türkiye’nin en kapsamlı online kahve dergisi kahvve.com’da banner reklamı ya da içerik tarzı reklamlarınızla tanıtımınızı yapabilir, sitede yer alan içeriklere sponsor olabilirsiniz.

error: © 2021 Kahvve.com