Türkiye’nin en kapsamlı online kahve dergisi kahvve.com’da sizin de markanız yer alabilir!

Reklam stratejilerine siz karar verin. Klasik banner reklamı ya da içerik tarzı reklamlarınızla tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Neden Kahvve.com?

Kaliteli kahve pazarı her geçen gün büyüyor. Bu durum kahve konusunda yayınlanan rapor ve içeriklerin de artması anlamına geliyor. Kuruluşumuzdan bu yana hazırladığımız özel içeriklere ilgi artarak devam ediyor. Gündemi kahve olan Türkiye’nin online kahve portalı kahvve.com piyasadaki gelişmeleri, yenilikleri ve etkinlikleri anında okurlarına duyurmayı hedefliyor.

Kahvve.com’da tek gündem maddemiz var: Kahve! Kahveye dair her konu hakkında görüşlerimizi dile getiriyor, dünya kahve piyasasını yakından takip ediyor, sosyal medyada varlığımızı sürdürüyoruz. Dünyada ve Türkiye’de hızla gelişen kahve kültürünü mercek altına alıyoruz. İçerik olarak her zaman kapsamlı ve kaliteli olmayı hedefliyoruz.

Kahvve.com Okuru

İçeriği özel olarak hazırlanan kahvve.com’un okur kitlesi sosyal medyayı aktif kullanan, içerikleri mobil olarak da tüketen ve paylaşmayı seven kahve severlerdir. Kahvve.com okuru kahveyle ilgilenir. Aynı zamanda çevresinde olan bilete duyarlıdır. Yeni çıkan kitap, albüm, film, sergi kısacası kültürel aktiviteleri yakından takip eder, dekorasyona ilgilidir, teknoloji konularında bilgilenmek ister, yeni insanlar tanımaya bayılır.

Sitemizi hergün düzenli olarak ziyaret edenler şöyle sıralanabilir:

  • Kahve Tutkunları
  • Baristalar
  • Kahve Uzmanları
  • Kafe Sahipleri
  • Pazarlama Şirketleri

Genel içerik dilimiz samimi olmakla birlikte genellikle yazarlarımızın kişisel tecrübe ve zevklerini yansıttıkları yazı ve fotoğraflar da bulunur.

Sitemizin içeriği Türkçe. Ancak bu durum Kahvve.com’u ziyaret edenlerin belli bir coğrafi sınırlar içinde olduğunu göstermiyor. Hergün dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan ve Türkçe konuşan yüzlerce ziyaretçimiz yazılarımızı okuyor, sosyal medyada kahvve.com hesaplarını takip ediyor.

Reklam – Tanıtım İşbirliği

Sayfalarımızda yer alan içeriklerde ürün tanıtımı ve reklam içerikli yazı ve fotoğraflar kullanılabilmektedir. Kahvve.com’da reklamlar advertorial ve röportaj şeklinde ya da klasik banner üzerinden yayınlanır. Reklam fiyatları, yer ve süresi karşılıklı görüşmeyle belirlenir.

Advertorial, Kahvve.com yazarları tarafından özel olarak yazılmış, en fazla 400 kelime uzunluğundaki metindir. Bu içerikler sosyal medya hesaplarımızdan da paylaşılır.

Kahvve.com da yer alan belirli bir sayfaya ya da kategorilerimize sponsor olabilirsiniz.

Sitemizin farklı alanlarında ilanlarınızı yayınlamaya hazırız. Bu alanlar aynı zamanda okurlarımızın kahvve.com’u ziyaretlerinde en fazla görünürlük oranına sahip yerler. Anasayfada logomuzun yanında, sayfanın orta – alt bölümlerinde ya da sağ köşedeki sütunda görsel içerikli reklamlarınızla kampanya sayfalarına yönlendirme yapılabilir.

Kahvve.com’un medya tanıtım bülteni ve ilan fiyatlandırması konusunda bilgi alabilirsiniz. Reklam konusundaki talep ve sorularınızı iletişim sayfamızdan aracılığıyla bize iletebilirsiniz…

error: © 2021 Kahvve.com