REKLAM

Türkiye’nin en kapsamlı online kahve dergisi kahvve.com’da sizin de markanız yer alabilir! Banner ya da içerik tarzı reklamlarınızla tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Neden Kahvve.com?

Gündemi kahve olan Türkiye’nin online kahve portalı kahvve.com piyasadaki gelişmeleri, yenilikleri ve etkinlikleri anında okurlarına duyurmayı hedefliyor. Kahveye dair her konu hakkında görüşlerimizi dile getiriyor, dünya kahve piyasasını yakından takip ediyor, sosyal medyada yayınlarımızı sürdürüyoruz. Dünyada ve Türkiye’de hızla gelişen kahve kültürünü mercek altına alıyor, içerik olarak kapsamlı ve kaliteli olmayı hedefliyoruz.

Kahvve.com Okuru

İçeriği özel olarak hazırlanan kahvve.com’un okur kitlesi sosyal medyayı aktif kullanan, paylaşmayı seven kahve severlerdir. Kahvve.com okuru kahveyle ilgilenir. Aynı zamanda çevresinde olan bilete duyarlıdır. Yeni çıkan kitap, albüm, film, sergi kısacası kültürel aktiviteleri yakından takip eder, tasarıma duyarlıdır, teknoloji konularında bilgilenmek ister, yeni insanlar tanımaya bayılır.

Sitemizi hergün düzenli olarak ziyaret edenler şöyle sıralanabilir:

  • Kahve Tutkunları
  • Baristalar
  • Kahve Uzmanları
  • Kafe Sahipleri
  • Pazarlama Şirketleri

Reklam – Tanıtım İşbirliği

Sayfalarımızda yer alan içeriklerde ürün tanıtımı ve sponsorlu yazı ve fotoğraflar kullanılabilmektedir. Kahvve.com’da reklamlar advertorial ve röportaj şeklinde ya da klasik banner üzerinden yayınlanır. Reklam fiyatları, yer ve süresi karşılıklı görüşmeyle belirlenir.

Advertorial, Kahvve.com yazarları tarafından özel olarak yazılmış, en fazla 400 kelime uzunluğundaki metindir. Bu içerikler sosyal medya hesaplarımızdan da paylaşılır.

Sitemizin farklı alanlarında ilanlarınızı yayınlamaya hazırız. Bu alanlar aynı zamanda okurlarımızın kahvve.com’u ziyaretlerinde en fazla görünürlük oranına sahip yerlerdir.

Reklam konusundaki talep ve sorularınızı iletişim sayfamızdan aracılığıyla bize iletebilirsiniz…

error: © 2021 Kahvve.com