Kafeyi evinize getiren uygulama: Coffitivity

Bugüne kadar doğanın büyüleyici seslerini bilgisayarımızda ya da cep telefonumuzda dinlemiştik. Tropikal bir ormanın derinliklerinden gelen sese ya da okyanusun dalgalarına kulak kabarttığımız oldu. Ancak bir kafe atmosferinin sesiyle hiç karşılaşmamıştık. Coffitivity adlı bir uygulamayla bu eksikliğimizi de giderdik.

Coffitivity, tıpkı diğer benzerlerinde olduğu gibi özlediğimiz bir ortamın orjinal sesini yanı başımıza getiriyor. Ancak bu uygulamada stres giderecek doğal sesler yerine kafelerde tanık olduğumuz sohbetleri, hafif bir uğultu eşliğinde dinleyebiliyorsunuz.

Uygulamada kafelerde duymaya alıştığımız sesler farklı atmosferlere göre kaydedilmiş. Sabah, öğle ya da akşam saatlerinde duyulan sesler ver.

Coffitivity uygulamasını yaratan ekip kahve tutkunu. Aslında bu uygulamayı önceleri kendileri için geliştirmişler. Talep artınca Apple‘a yüklemişler. Şimdi dileyen herkes bu uygulamayı indirip kafe atmosferini evine ya da işyerine getirebiliryor. Üstelik arka planda kendi beğendiğiniz bir müziği de çalabiliyorsunuz.

Uygulamayı merak edenler buradan indirebilir.

Kafeyi ayağınıza getiren uygulama: Coffitivity 1

Önceki Yazı

Kahve meraklılarına ayrıntılı Moka Express rehberi

Sonraki Yazı

Günde iki fincan kahve seks hayatınıza iyi geliyor

Trend son yazılar

Kahveyi tanıma rehberi

Farklı kahve çeşitlerinden zevk alanlar için geçenlerde yeni bir “kahve tanıma” videosu hazırlandı. Bright Side sitesi…

Tuval üzerindeki kahve

Ressam Jon Norquist, Tuval Üzerindeki Kahve başlıklı sanat projesiyle dikkatleri çekiyor. Kahve sanatına tesadüfen başlayan Jon Norquist‘in eserlerindeki…

error: © 2021 Kahvve.com