TREND

Kafeyi evinize getiren uygulama: Coffitivity

BAŞKA ŞEHİRLER - REMZİ GÖKDAĞ

Bugüne kadar doğanın büyüleyici seslerini bilgisayarımızda ya da cep telefonumuzda dinlemiştik. Tropikal bir ormanın derinliklerinden gelen sese ya da okyanusun dalgalarına kulak kabarttığımız oldu. Ancak bir kafe atmosferinin sesiyle hiç karşılaşmamıştık. Coffitivity adlı bir uygulamayla bu eksikliğimizi de giderdik.

Coffitivity, tıpkı diğer benzerlerinde olduğu gibi özlediğimiz bir ortamın orjinal sesini yanı başımıza getiriyor. Ancak bu uygulamada stres giderecek doğal sesler yerine kafelerde tanık olduğumuz sohbetleri, hafif bir uğultu eşliğinde dinleyebiliyorsunuz.

Uygulamada kafelerde duymaya alıştığımız sesler farklı atmosferlere göre kaydedilmiş. Sabah, öğle ya da akşam saatlerinde duyulan sesler ver.

Coffitivity uygulamasını yaratan ekip kahve tutkunu. Aslında bu uygulamayı önceleri kendileri için geliştirmişler. Talep artınca Apple‘a yüklemişler. Şimdi dileyen herkes bu uygulamayı indirip kafe atmosferini evine ya da işyerine getirebiliryor. Üstelik arka planda kendi beğendiğiniz bir müziği de çalabiliyorsunuz.

Uygulamayı merak edenler buradan indirebilir.

Kafeyi ayağınıza getiren uygulama: Coffitivity 1

İlgilinizi Çekebilir!  Ferrari farkıyla Nespresso
Konular

Kahvve.com

Kahve zevkini keşfedenlere, tadını bilenlere dünyadan ve Türkiye'den kahve manzaraları...

Benzer Yazılar

Önerdiklerimiz

Close
error: © 2019 Kahvve.com