Kafeyi evinize getiren uygulama: Coffitivity

26/01/2016

Bugüne kadar doğanın büyüleyici seslerini bilgisayarımızda ya da cep telefonumuzda dinlemiştik. Tropikal bir ormanın derinliklerinden gelen sese ya da okyanusun dalgalarına kulak kabarttığımız oldu. Ancak bir kafe atmosferinin sesiyle hiç karşılaşmamıştık. Coffitivity adlı bir uygulamayla bu eksikliğimizi de giderdik.

Coffitivity, tıpkı diğer benzerlerinde olduğu gibi özlediğimiz bir ortamın orjinal sesini yanı başımıza getiriyor. Ancak bu uygulamada stres giderecek doğal sesler yerine kafelerde tanık olduğumuz sohbetleri, hafif bir uğultu eşliğinde dinleyebiliyorsunuz.

Uygulamada kafelerde duymaya alıştığımız sesler farklı atmosferlere göre kaydedilmiş. Sabah, öğle ya da akşam saatlerinde duyulan sesler ver.

Coffitivity uygulamasını yaratan ekip kahve tutkunu. Aslında bu uygulamayı önceleri kendileri için geliştirmişler. Talep artınca Apple‘a yüklemişler. Şimdi dileyen herkes bu uygulamayı indirip kafe atmosferini evine ya da işyerine getirebiliryor. Üstelik arka planda kendi beğendiğiniz bir müziği de çalabiliyorsunuz.

Uygulamayı merak edenler buradan indirebilir.

Kafeyi ayağınıza getiren uygulama: Coffitivity 1

Avatar photo

Kahvve.com farkıyla Türkiye ve dünyadan kahve konusunda özel haberler ve incelemeler... Kahve hakkında aradığınız her şey kahvve.com'da. Tek gündemimiz var: Kahve!

Önceki Yazı

Star Wars hayranlarına özel tasarım kahve bardakları

Sonraki Yazı

Hafta sonu dostlarımız: Kitaplar

error: © 2021 Kahvve.com

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?