Çiğnenebilir kahve küpleri: Go Cubes

2 dakikalık okuma

Çiğnenebilir kahve küpleri bugünlerde kahve dünyasının yakından takip ettiği bir yenilik. San Francisco’lu girişimciler Geoffrey Woo ve Michael Brandt’ın piyasaya sunduğu çiğnenebilir kahve küpleri kahve severlere alternatif kafein sunuyor.

Çiğnenebilir kahve küpleri

Çiğnenebilir kahve küpleri: Go Cubes 2
Brandt ve Woo isimli girişimciler iş fikrini hayata geçirmek için kitle fonlama sitesini kullanarak yaklaşık $40,000 toplamayı başardılar ve dörtlü şekilde paketlenmiş 6 paket Go Cubes’ü $20.70’a uluslararası piyasaya çıkarmaya hazırlanıyorlar.

Probably one of the prettiest photos we’ve seen :) #repost from (send us your handle)! #gocubes #chewablecoffee #noorobox

A photo posted by GO CUBES Chewable Coffee (@gocubes) on

Her biri bir ısırıklık ve 35 kalori olan “Go Cubes” aşağı yukarı yarım fincan kahve içimine eşit. Öyleyse aceleniz varsa ve zamansızlıktan bir fincan taze kahve hazırlayamıyorsanız, hemen çiğnenebilir kahve küpleri alıp yolunuza devam ediyorsunuz.

Go Cubes yüzde yüz bitkisel olmasının yanı sıra hafıza ve dikkati geliştiren özel karışımların harmanından yapılıyor. Her küp sakızlı şekerlerdeki gibi bir dokuya sahip ve 50 mg kafein, 10 mg Vitamin B6, 100 mg da L-Theanine, yeşil çayda bulunan bir amino asit içeriyor. Theanin; kaygı durumunun azaltılmasına yardımcı olurken, B6 bilişsel (idrak ile ilgili) işleyişe destek oluyor. Ayrıca, her küp altı gram şeker içeriyor. Kahve küpleri sade, latte, ve mocha olmak üzere üç farklı tatla piyasa çıktı.

Keep your coffee in your pocket. #gocubes #nootrobox #chewablecoffee pc:@joenagraphy

A photo posted by GO CUBES Chewable Coffee (@gocubes) on

Çiğnenebilir kahve küpleri: Go Cubes
Instagram

Önceki Yazı

Kakaolu Türk kahvesini denediniz mi?

Sonraki Yazı

Isparta'nın gül kahvesi

error: © 2021 Kahvve.com