Tchibo’dan Kadıköy'de kahve deneyimi

Tchibo’dan Kadıköy’de kahve deneyimi

75 yıllık kahve uzmanlığı ve Alman teknolojisiyle bilinen kahve markası Tchibo, Cafissimo’nun renkli ve lezzetli dünyasını Kadıköy'de kahve severlere tanıttı.
21/03/2024

“Kahve denince Tchibo” sloganı Kadıköy sokaklarında uygulamalı bir etkinlikle kahve tiryakileriyle buluştu.

75 yıllık kahve uzmanlığıyla bilinen Tchibo, kapsül kahve makinelerinden Cafissimo‘nun renkli ve lezzetli dünyasını Kadıköy Bahariye Caddesi’ne taşıdı. Kahve severler, Tchibo’nun ürettiği kapsüllü kahve makinesi Cafissimo serisince hazırlanan kahveleri tadıp markanın diğer ürünlerini de inceleme fırsatı buldu. Farklı damak tatları ve hazırlama yöntemlerine uygun paketli kahve seçenekleri de gelenlerin kullanımına sunuldu.

Tchibo Türkiye Pazarlama ve Ürün Direktörü İlknur Aksoy Şen, gerçekleştirilen etkinlikle ilgili olarak şunları dedi:

“Tchibo olarak var oluşumuzun temelinde hayatın sıradan anlarına kahve keyfi katmak var. Bugün de, bu lezzet ve deneyimi buluşturan interaktif outdoor uygulamamızla Kadıköy Bahariye Caddesi’nde ziyaretçilerimizin bir cumartesi günü sokakta yürüdükleri sıradan anlarına kahve keyfi katıyoruz. Farklı damak tatları ve hazırlama yöntemlerine uygun paketli kahve seçeneklerimizden Alman kalite ve güvencesini yansıtan kahve makinelerimize, kahve keyfini tamamlayacak eşlikçi ürünlerimizden mağazalarımızda sunduğumuz kahve barı seçeneklerimize; tüketicilerimize ‘Kahve denince Tchibo’ dedirtmeye devam ediyoruz.”

Cafissimo Pure Plus Nedir?

Cafissimo Pure Plus ile aromatik espresso, caffé crema veya filtre kahve gibi her kahvenin benzersiz aromasını her yudumda hissedebiliyorsunuz.

Cafissimo Pure Plus kapsül kahve makinesidir. Patentli üç basınçlı demleme sistemi sayesinde her kahveyi en uygun demleme basıncıyla hazırlayarak ideal aroma ve yoğunluğu her fincanda sunma imkanı tanır.

30 – 250 ml arası programlanabilir fincan ayarı, 6 adede kadar kapsül toplama haznesi ve 800 ml hacmindeki su tankıyla kahve keyfini en yüksek seviyede çıkarmanıza yardımcı oluyor. Sınırlı sayıda üretilen Cafissimo Pure Plus, kahvenizi hazırladıktan 9 dakika sonra hem enerji tasarrufu hem de güvenlik için otomatik olarak kapanıyor. Aynı zamanda, entegre kireç çözme ekranı sayesinde kolay bakımlı ve uzun ömürlü bir kahve makinesi olarak da dikkat çekiyor.

Avatar photo

Kahvve.com farkıyla Türkiye ve dünyadan kahve konusunda özel haberler ve incelemeler... Kahve hakkında aradığınız her şey kahvve.com'da. Tek gündemimiz var: Kahve!

error: © 2021 Kahvve.com